Domů » Digitální marketing
Digitální marketing

Digitální marketing ?

Digitální marketing je dnes nedílnou součástí všech větších i menších projektů. Nebojte se dát o sobě vědět . Nevíte jak na to? Svěřte svůj projekt po marketingové stránce mně a společně vytvoříme lovebrand, který nebudete milovat jen vy, ale i Vaši zákazníci.  Provedu vás od strategie postavené na datech, po bezchybnou realizaci, která přináší výsledky. A to je to o co v digitálním marketingu běží nebo ne?

Digitální marketing

Vytvářím originální obsah !

Společně dáme dohromady atraktivní komunikaci zacílenou tam kam si budete přát a společně vytvoříme komunitu kolem Vašeho produktu. Staneme se inspirací, kterou budou chtít zákazníci sami sdílet na svých sociálních sítích a také být její součástí. A v neposlední řadě budeme hlavně originální!

Novinky v digitálním světě

Naslouchám vám i zákazníkům!

Rozběhnu váš marketing správným směrem. Proberem spolu cíle a přijdu s plno úžasnými nápady. Takže ať už hledáte kreativce pro sociální média nebo pro výkonnostní kampaně, jste přesně tam kde máte být.

pomůžu i s eshopem

Chcete prodávat své výrobky a nevíte jak na to a kde? Pokud zřídíte svůj elektronický obchod na platformě Shoptet, jsem Vám plně k dispozici a pomůžu s prvotním nastavením. Potom již budete přidávat jen své úžasné produkty! Nezní to skvěle?

Kolik to bude stát?

Nejjednodušší otázka na kterou je nejsložitější odpověď. Pro cenovou nabídku musím znát Vaše potřeby, produkt a vše okolo. Nic se nebojte nejsem právník a nezapínám stopky hned jak se ozvete. Naopak první konzultace je zcela zdarma! Na této schůzce zjistíme, co vše již máte nastavené a vše potřebné okolo vašich skvělých služeb či produktů. Po schůzce se nad tím zamyslím, projdu si vše od produktů až po web a co nejrychleji vypracuju cenovou nabídku. Pokud se dohodneme, tak se pustíme do práce, protože čas na webu je to oč běží a generuje zisk !

Digitální marketing

A to celé děláš sám?

Ne, bohužel nejsem superman a celý digitální marketing nezvládnu sám. Na většině projektů pracuji s parťákem Radkem a také se o vás budeme oba starat. Chcete ho poznat? Koukněte i na jeho web!


Potřebujete digitální marketing pro své produkty či služby ? V tom případě mě kontaktujte na telefonu, emailem nebo kontaktním formulářem

Telefon: +420 605907866

Email: lukas.koula@gmail.com


Nepodceňujte sílu digitálního marketingu a buďte před konkurencí. Navíc jak jinak v dnešní době dostat produkt, který děláte s láskou k více zákazníkům? Rozhlédněte se kolem, třeba při čekání na autobus nebo v supermarketu. Co vidíte? Zástupy lidí třímající v ruce mobilní telefon.

Proč se jim nezobrazujete právě vy? Není to chyba? Digitální marketing není o potisku triček či rozdávání propisek, je to investice do Vás a do Vašeho podnikání, a tahle investice se Vám vrátí!


Spolupracuji na projektech vedené těmito firmami

ceník logo partnera
BIM Radek Moťka

Projekty

Logo srdce
Mojenemovitosti

Domů » Digitální marketing