Domů » Profesionální fotografie
Bulharsko 2021 - fotograf

fotograf je dneska každý s mobilem přece

Proč profesionální fotografie, když je kamarád fotograf, protože má zrcadlovku? Nebo jste si přeci koupili nové mobilní telefony a ty to přece zvládnou! Dostupnost kvalitních mobilních telefonů s vynikajícím obrazovým výstupem, mě však nutí stále se zlepšovat. Navíc zkoušeli jste s mobilem fotit nějaký koncert? Či sledujete nějaké influencery a říkáte si jak to dělají, že mají tak super fotky? Mobilem to není!

Estonsko portrét fotograf Lukáš Koula

lifestyle

Co si někdy udělat radost a třeba se nechat profesionálně vyfotit, selfíčka jsou sice pořád in, ale přeci jen fotku to stále nenahradí. Nebo naopak pracujete na zlepšení své profesní image a profilová fotka od moře nebo z hospody prostě nestačí? A nebo si prostě jen chcete při pohledu na fotky říct: “Ty jo, vypadám fakt úžasně!”. A přesně to je důvod k tomu to společně vymyslet!

Portrét fotograf Lukáš Koula

portréty

Pracujete na nové profesní image? Využíváte LinkedIn či sociální sítě? Tak nezapomeňte, že prodává hlavně první dojem a první co je na síti vidět je podceňovaná profilová fotografie! Spolu využijeme toho, že většina lidí tuto sebeprezentaci nedělá. Zachytíme Vaše pravé “Já“, v kterém se cítíte komfortně a ještě se u toho spolu zasmějeme. Vaši službu nebo produkt za Vás sice neprodám, ale pomůžu zaujmout a to je přeci půlka cesty k vysněnému úspěchu! Nebo se mýlím?

Koncert housle - fotograf Lukáš Koula

Kulturní akce

Pořádáte koncert? Co takhle si ho tentokrát užít bez mobilu či foťáku v ruce? Věřte mi, to je teprve zážitek! A já jsem ten kdo to za Vás zvěční abyste nepřišli o své vzpomínky! Na oslavu narozenin, rozlučku, firemní večírek nebo klidně nějakou spontánní akci přijedu a zachytím všechny důležité chvíle u kterých se budete v budoucnu při vzpomínání dost smát a to za to stojí přeci!

Sparta Praha trénink fotograf Lukáš Koula

Sportovní akce

Pořádáte zajímavou sportovní akci či jinou adrenalinovou událost? Chcete ji prezentovat na „sockách“ třeba pro příští rok, ale nechce se Vám kolem lítat s mobilem či půjčeným foťákem? V tom případě jste tady správně! Mnoha akcemi jsem již prošel a mám vychytáno dost detailů jak zachytit ty nejlepší momenty. Přeci jen zkoušeli jste sami na mobil či půjčený foťák zachytit hokejbal či fotbal?


Je fotograf to co hledáte? V tom případě mě kontaktujte na telefonu, emailem nebo kontaktním formulářem !

Telefon: +420 605907866

Email: lukas.koula@gmail.com


Říkáš, že jsi fotograf, ale pro koho jsi fotil a kde máš nějaké své fotky?


BIM Radek Moťka
THe Remedy logo

a mnoho dalších ..


Domů » Profesionální fotografie