Domů » O mně

Jsem prostě svůj, někdy miláček a někdy na zabití!

Ahoj příchozí,

napíši tedy něco málo o mně. Jmenuji se Lukáš a mám problém. Takhle by nesjpíš začínala rubrika o mně v kroužku mladých alkoholiků. Tam se naštěstí nikdy nedostanu už z toho důvodu, že nejsem tak mlád. Teď by v hovoru přišla chvilka trapného ticha po blbém vtípku, takže haha.

Něco málo o mně. Pocházím z Liberce a fotím tu nejen místní krásná děvčata, ale i sportovní a kulturní události. Mé fotky se objevují třeba v Deníku Liberecka. K focení mě přivedl kemp mladých fotbalových talentů na Spartě v Praze, kde jsem korzoval zhruba pět ročníků s fotoaparátem v ruce. Postupně jsem se dostával k více a více zakázkám podobného ražení. Z těch větších zakázek můžu zmínit kromě fotbalové Sparty například Fotbalovou asociaci ČR či Pražský fotbalový svaz.

U focení sportu nezůstalo. Má vášeň pro cestování a krásná děvčata mě nenechala chladným a začal jsem se více věnovat portrétům a reportážní fotografii. Fotografování jsem si zamiloval a našel jsem v sobě malého perfekcionistu, kéž by se alespoň ždibet přenesl do úklidu v domácnosti! Poradím Vám i v oblasti digitálního marketingu, kterému jsem se začal věnovat napříč všemi obdobími prvního, druhého i patnáctého lockdownu. Můžu hrdě prohlásit, že vím, že tvoření marketingových kampaní na sociálních sítí není jen o sdílení selfie.

V krátkosti to je asi vše o mém životě, a pokud Vás cokoliv zajímá, ptejte se a pište! Mé historky z cestování, a že jich není málo, můžete sledovat i na Instagramu.

Mějte krásný den a těším se na případnou spolupráci,

Lukáš

O mně - já na fotografii
Říká se o mně, že mě budete chtít sem tam zabít, ale jinak je se mnou i legrace.