O mně

Jsem z krutého severu tedy z Liberce, a také jsem vášnivým fotografem, který s láskou zachycuje okouzlující momenty kolem sebe. Ať už jde o výrazné portréty nebo dynamické sportovní a kulturní události. Můžete si je dokonce pamatovat z prestižních stránek Deníku Liberecka, kde se objevují.

Moje fotografické dobrodružství začalo na kempu mladých fotbalových talentů, který byl pořádaný jedním z nejvýznamnějších fotbalových klubů, Spartou Praha. Během pěti nezapomenutelných ročníků jsem byl na první linii dění s mým fotoaparátem v ruce, zachycujíc každý pohyb, vášeň a radost na hřišti. Díky mému nekompromisnímu přístupu ke každému snímku jsem postupně získával čím dál víc zakázek podobného kalibru..

Nejenže jsem měl tu čest spolupracovat s fotbalovou Spartou. Také jsem si získal důvěru Fotbalové asociace ČR, Pražského fotbalového svazu a prestižních floorbalových kempů. Moje snímky přinášejí skutečnou vášeň a profesionální kvalitu, která zachycuje důležité okamžiky v těchto odvětvích.

Mimo mé vášně pro fotografii jsem se již delší dobu ponořil do fascinujícího světa digitálního marketingu. Získané zkušenosti mi potvrdily, že úspěšné vytváření marketingových kampaní na sociálních sítích vyžaduje mnohem víc než jen sdílení sebevědomých selfíček. Je to umění, které vyžaduje komplexní strategii a důkladné porozumění cílovému publiku.

Pro správné nastavení a dosažení optimálních výsledků mi velkou měrou pomáhají mé rozsáhlé zkušenosti a absolvované kurzy v oblasti Google Analytics, PPC reklam a Business Managera, stejně jako dalších výkonných marketingových nástrojů. Těmito nástroji dokáži rozšířit dosah marketingových kampaní, sledovat a analyzovat data a optimalizovat výkon kampaní, aby dosáhly maximálního účinku.

„Volný čas je nejdůležitější součást našeho života.“

Denis Diderot

Díky tomuto zkušenostmi a znalostem mám schopnost vybudovat efektivní digitální strategie, které přinášejí vynikající výsledky pro klienty. Spolupracuji s nimi na vytváření obsahu, plánování reklamních kampaní a cílení na správné publikum, aby jejich značka získala viditelnost a dosáhla konverzí.

Digitální marketing mi umožňuje kombinovat mé umělecké oko a analytické myšlení, abych dosáhl optimálního propojení kreativity a výkonnosti. Jsem nadšený, že mohu aplikovat své dovednosti a vášeň pro fotografii v digitálním prostředí, aby značky zaujaly a oslovily svou cílovou skupinu. Ačkoliv se fotografii i marketingu věnuji se zaujetím, také jsem vášnivý cestovatel. A protože jsem vždy toužil zlepšit své psaní, rozhodl jsem se sem tam zaznamenat vzrušující momenty svých cest formou zápisků z cest.

Mgr. Lukáš Koula

Digitální marketing je neustálou hrou, kde musíte být flexibilní, kreativní a analytický at the same time. Musíte být schopni se přizpůsobit rychle se měnícím trendům a chování spotřebitelů, a zároveň analyzovat data a měřit výkonnost, abyste mohli optimalizovat své strategie a dosáhnout maximálního výsledku.