Domů » Zápisky z cest

Alespoň jednou za rok navštiv místo, kde jsi nikdy předtím nebyl.

Cestopisy z roku 2021

Bláznivý výlet na Bari

Italský podzim

Člověk občas udělá nějakou tu šílenou věc. Zkusili jste si někdy koupit letenku ze dne na den a letět si pro polibek 1600 Km? Já ano a myslím, že je to skvělý zážitek! Jak to celé začalo a proběhlo? dozvíte se v těchto zápiskách!

Plňme si své sny!


Sicílie | Neapol

Italský podzim

Cestopis se připravuje. Sledujte můj Instagram.


Bulharsko 2021 - fotograf

Sunny Beach

Bulharské léto

Takový ty noční nápady jako: Pojď se nechat nahnat do „Baru“ a nebo oslovíme ty češky, jestli s námi nechtějí jet na výlet. To vše a mnoho dalších dosti zajímavých epizod naleznete v těchto zápiskách. Život je bláznivý!

Pojďme ho společně žít!


Garachico - Cestopisy

Tenerife

Španělský silvestr

Už jste někdy slavili Silvestra v teple ? Jak jsem se na tuhle cestu vůbec dostala proč jsem zvolil právě Tenerife ? Položili jste si někdy otázku jestli se dá dostat zpět do Čech bez pasu či občanky? Já ne a o to bylo těžší to řešit. To prostě nevymyslíte a navíc když vám uletí letadlo dva dny před tím. To vše se dočtete v cestopisu uvedeném níže.

Věřím, že se pobavíte!

Neboj, žádné obchodní nabídky rozhodně chodit nebudou !☺

Cestopisy z cest roku 2017

Loď Cestopisy Asie

Thajsko

Asijský trip s Honzou

Thajsko se stalo oblíbenou turistickou destinací. Pokud bych však měl volit mezi ním a Kambodžou určitě jedu do Kambodži. Přeci jen turismus z něj srší na každém kroku a na pláži již nejste sami. Má však své kouzlo, třeba ztratit se v Bangkoku nebo být na místech kde Leonardo DiCaprio točil svou bájnou pláž!


Kambodža

Asijský trip s Honzou

Cestování do exotických zemí mě vždy lákalo. Kambodža je pro mě jednou z nejkrásnějších zemí co jsem kdy navštívil a mám sen se tam vrátit. Úžasný a rozlehlý chrám Angkor Wat, dobrosrdeční lidé, smlouvající tuktukáři nebo bílé prázdné písčité pláže z tohoto místa dělají velké dobrodružství a tropický ráj ! Cestopis jsem v té době ještě nepsal, ale jako ochutnávku mohu nabídnout mou galerii. Pokud Vás cokoliv zajímá tak mě klidně kontaktujte a rád o svých zážitkách budu vyprávět!


Ostatní příspěvky

Co do batohu?

Co s sebou na cesty?

Půlka mého batohu, ať jedu kam jedu, je prostě foťák. A taky pokaždé nadávám, ale na místě jsem rád, že ho mam sebou! Je to neodmyslitelná součást mě samého. No a pak ještě žehlička na vlasy, ale tu už mám jen malou – cestovní.

Neboj, žádné obchodní nabídky rozhodně chodit nebudou !☺

Domů » Zápisky z cest